Služby

 

Tento způsob je velice šetrný, prodlužuje životnost veškerých textilních povrchů, regeneruje vlákno, protože odstraní nečistoty v celém jeho rozsahu a vrátí jej do polohy vlákna nového. Koberec či čalounění zůstávají po čištění vlhké. Doba schnutí závisí na teplotě vzduchu, typu koberce či čalounění a rovněž na stupni znečištění. V praxi to znamená, že při čištění silně znečištěné plochy je nutno použít větší množství vody.

 

Podle světové zdravotnické organizace jsou všeobecným problémem roztoči. U nás nejvýznamnější a nejrozšířenější a pro alergiky nejnebezpečnější jsou bytové druhy roztočů. Roztoči a jejich alergeny jsou nejčastějším důvodem vzniku alergií, jako je astma nebo senná rýma. Jediným možným způsobem jak tomu zabránit je pravidelné čištění koberců. Roztoči jsou malí a neviditelní členovci o velikosti 0,2 - 0,3 mm. Živí se malými a neviditelnými částečky z povrchu kůže. Dobře se jim daří ve tmě naopak sluneční svit je hubí stejně jako nízká teplota nebo sucho. Ale POZOR!!! i mrtví roztoči mohou škodit svými alergeny. Roztoči se vyskytují nejvíce v kobercích, křeslech, kobercích, čalouněném nábytku, závěsech a bytových textiliích. Neexistuje jiný způsob jak se roztočů zbavit než si pravidelně 1x ročně nechat odborně čistit koberce.

 

Používáme nejvýkonnější profesionální čisticí techniku ze sortimentu značky Karcher. Jde o mokrý proces čištění, kdy čištěná plocha je propírána tlakem vody s čistícím prostředkem. Nakonec jsou všechny z koberce odsány do sběrné nádrže.

Domácnosti

KOMPLEXNÍ ÚKLID

Při úklidu zaručujeme opravdovou čistotu Vaší domácnosti a všestrannou péči o Vaše podlahy, mytí oken a žaluzií, ošetření nábytku, sociální zařízení, kuchyň-včetně vnitřních skříněk, stírání prachu, svítidla, zrcadla, dveře atd.

Úklidy provádíme denně, týdně nebo měsíčně. Provádíme i jednorázové generální úklidy. Nejsou dodatečně připočítávány ŽÁDNÉ další platby a doplatky za úklid. Úklidové prostředky a chemie jsou započítány v ceně. Naše pracovnice jsou pečlivě školeny a přísně kontrolovány. Samozřejmostí je čistý trestní rejstřík. Práci plánujeme podle Vašeho přání a potřeb. Rozpis prací rádi upravíme dle Vašich požadavků.

 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

Pravidelný a jednorázový úklid domácnosti

 

Rádi pro vás zajistíme pravidelný i jednorázový úklid vaší domácnosti.V rámci úklidu domácnosti není naším cílem nabízet pouhé

stírání prachu a luxování. Objednáním našich služeb získáte poctivou profesionální péči o váš domov, které se ujmou školení pracovníci, kteří mají k dispozici nové technologie a profesionální úklidovou chemii.

 

Pravidelný a jednorázový úklid kanceláří a komerčních prostor

Nabídněte svým zaměstnancům i sobě příjemné a zdravé pracovní prostředí. Věnujte se plně Vašemu podnikání, budování firmy a svěřte úklid a čistotu firemních prostor do našich rukou. Nabízíme Vám kvalitně a profesionálně odvedenou práci, 100% diskrétnost a serióznost.

 

Úklid panelových a činžovních domů

Rádi se s vámi domluvíme na jednorázovém úklidu i na dlouhodobější spolupráci v rámci pravidelných úklidů vašich společných prostor. Se

zákazníky chceme navázat jen ty nejlepší vztahy, proto s našimi službami získáte spolehlivého a pečlivého partnera, který dodrží své závazky. Pravidelné úklidové služby jsou u nás zvýhodněné různými položkami. Plánování úklidu proběhne s ohledem na vaše požadavky a

možnosti.

Úklid hal

Úklid průmyslových hal je velmi specifický. Často probíhá za plného či upraveného provozu a proto jsme schopni provádět úklidové služby

kdykoliv i v nočních hodinách. Pro úklid velmi znečistěných povrchů používáme speciální přípravky, které plochu odmastí a dokonale vyčistí. Pro úklid průmyslových hal si připravíme všechno potřebné vybavení dle požadavků každého klienta.

Copyright @ All Rights Reserved