Ceník

Úklid hal

Ceník

Pravidelný a jednorázový úklid domácnosti

 

190Kč/hod - pravidelný úklid

230Kč/hod - jednorázový úklid

Rádi pro vás zajistíme pravidelný i jednorázový úklid Vaší domácnosti. V rámci úklidu domácnosti není naším cílem nabízet pouhé stírání prachu a luxování. Objednáním našich služeb získáte poctivou profesionální péči o Váš domov, které se ujmou školení pracovníci, kteří mají k dispozici nové technologie a profesionální úklidovou chemii.

Pravidelný a jednorázový úklid kanceláří a komerčních prostor

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky. Pokud si budete přát zpracovat nabídku, osobně se na dané prostory podíváme a poté zpracujeme cenový návrh.

Nabídněte svým zaměstnancům i sobě příjemné a zdravé pracovní prostředí. Věnujte se plně Vašemu podnikání, budování firmy a svěřte úklid a čistotu firemních prostor do našich rukou. Nabízíme Vám kvalitně a profesionálně odvedenou práci, 100% diskrétnost a serióznost.

Úklid panelových a činžovních domů

od 69Kč/ bytová jednotka/ měsíc

Rádi se s vámi domluvíme na jednorázovém úklidu i na dlouhodobější spolupráci v rámci pravidelných úklidů vašich společných prostor. Se zákazníky chceme navázat jen ty nejlepší vztahy, proto s našimi službami získáte spolehlivého a pečlivého partnera, který dodrží své závazky. Pravidelné úklidové služby jsou u nás zvýhodněné různými položkami. Plánování úklidu proběhne s ohledem na vaše požadavky a

možnosti.

Ceny za úklid průmyslových hal sestavujeme individálně až po osobní prohlídce daných prostorů.

Úklid průmyslových hal je velmi specifický. Často probíhá za plného či upraveného provozu a proto jsme schopni provádět úklidové služby kdykoliv i v nočních hodinách. Pro úklid velmi znečistěných povrchů používáme speciální přípravky, které plochu odmastí a dokonale vyčistí. Pro úklid průmyslových hal si připravíme všechno potřebné vybavení dle požadavků každého klienta.

 

Copyright @ All Rights Reserved